Grupe cursuri voluntari 2018

Rezultate admitere program voluntariat 2018

Raspuns petitie Adrian Marcon

Raspuns petitie Marcon Adrian Nr intrare document 4328 / 03 AUG 2017

 

Documentul oficial – petitia inaintata de dl Marcon Adrian o gasiti la acest LINK 

Documentul oficial – raspuns la petitia inaintata de dl Marcon Adrian o gasiti la acest LINK 

Programarea grupelor voluntariat 2017

Rezultate admitere program voluntariat 2017

Programare test preliminar program voluntariat 2017

SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 15:00 ORA 15:00
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
1 ABRUDAN CLAUDIA 21 BEIE BOGDAN
2 AILENI ADELA FLORICA 22 BENDE ATTILA
3 ANDREESCU ALEXANDRA 23 BERCI RODICA ALINA
4 ANDRICA OVIDIU SORIN 24 BIKALI KINGA TIMEA
5 ANTAL BEATA NOEMI 25 BILA LAURA
6 ANTONESCU DENISA 26 BIRĂU ANDREEA
7 ARDELEAN GIANINA MIHAELE 27 BIRAU ANDREEA
8 ASZALOS SZILVIA 28 BÎRSAN ALEX
9 AVASAN IOANA 29 BITEA BIANCA
10 BABA ALEXANDRA 30 BOCIOC OLIMPIA ANGELA
11 BABAI LARISA FLORINA 31 BOCOR MARIA IOANA
12 BACI ADELA GABRIELA 32 BODIS AMINA ROBERTA
13 BALAIAN FLORICA 33 BOGLUT ALEXANDRA MIHAELA
14 BALOG FELICIA BIANCA 34 BOLBA CAROLINA ANETA
15 BAN CRISTINA 35 BORHA LIGIA
16 BANDULA PETRU 36 BORZA AURELIA
17 BARDA FLORICA 37 BOTAU SANDA
18 BÂRDA RAMONA ALINA 38 BOTO AMALIA REBECA
19 BARKOCZI DIANA 39 BRADEA CRINA MIHAELA
20 BARNA ALINA MONICA 40 BRADEA CRISTINA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 15:30 ORA 15:30
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
41 BRADEA GIANINA DANIELA 61 CIOBAN NARCISA RUXANDRA
42 BRÎNDAȘ ANA 62 CIOCLUT ANDREEA LORENA
43 BRÎNDAȘ MARIANA CORNELIA 63 CIONCA ANDREI
44 BRUMAR IOANA DENISA 64 CIUCIOIU IOANA LAVINIA
45 BUDEA DOMOCOS MARIA CRISTINA 65 CIURBA GEORGIANA IOANA
46 BUSTEA MIRUNA 66 CMECI ROBERTA
47 BUTISCA DIANA ANDREEA REBECA 67 CODAU DALIDA CARMEN
48 BUZAS MARIA ELEONORA 68 COGALTAN NICOLAE CAMIL EUGEN
49 CABA DENISA RODICA ADRIANA 69 COHUT TABITA DEBODA
50 CABA LEONTIN FLORIN 70 COITA ANAMARIA LARISA
51 CABA STEFAN 71 COJOCARU CORINA MIHAELA
52 CALOTA MĂDĂLINA 72 COSTE LUMINITA
53 CARCIUC MIHAI SORIN 73 COSTEA DARINA CRISTINA
54 CHERECHES  DENISA 74 COTAU NICOLAE
55 CHINDE FLORENTINA 75 COTU NICOLETA AURICA
56 CHIRUC ADELINA YVONE 76 CRACIUN IOANA
57 CHIS OANA 77 CRISTEA CRISTINA
58 CIARNO GHEORGHE 78 CRISTEA ROXANA
59 CINCEA RĂZVAN 79 CRISTEA ANAMARIA NICOLETA
60 CIOARA MARIANA 80 CSAKI HELGA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 16:00 ORA 16:00
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
81 CUCU PAUL 101 FLOREA DIANA IULIA
82 CZIGLER NORBERT ZSOLT 102 FLORINCUTA DORINEL IONUT
83 DAMSA MADALINA ROMANA 103 FOGHIȘ ABEL
84 DEAC MIHAELA EMANUELA 104 FURDUI DAN ALEXANDR
85 DORSONSZKY ENIKO 105 GAL ANDREI
86 DOSA ALEXANDER NORBERT 106 GAL ANDREI
87 DRUGAS MADALINA ELIZA 107 GALE CIPRIAN
88 DUMA BIATRICE BIANCA CARLA 108 GALIS SARA MARIA
89 DUMA ANTONIA IRANA 109 GALIS CATALIN C-TIN
90 DUMA FLORICA MARCELA 110 GALIS ALEXANDRA DANIELA
91 DUMITRU ANDREEA RALUCA 111 GANGOS LAURA
92 DUMITRU ANDREEA RALUCA 112 GARAI IARMILA SILVIA
93 EGRI TAMARA 113 GAZSI IOZSEF
94 EIMA VLAD BOGDAN 114 GHEITI ANAMARIA MAGDALENA
95 ELENES GEORGE 115 GHEITI ALEXANDRA DENISA
96 FAZEKAS KINGA TIMEA 116 GHENT MONICA NICOLETA
97 FEKETE ANETT 117 GHEORGHE ADRIAN
98 FERSE IONELA SIMONA 118 GHERLE BOGDAN
99 FINNA GEORGETA 119 GHEȚE ADRIANA
100 FLONTA DOINA 120 GHIURO GEORGETA LORENA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 16:30 ORA 16:30
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
121 GIURGIU ALINA 141 ILIEȘ SERGIU MIHAI
122 GNANDT JANOS 142 IOVAN ANDRA MARIA
123 GOGALTAN NICOLAE CAMIL EUGEN 143 IRIMESCU FLORIAN
124 GROSU VALERIA 144 IRIMITA DENISA
125 GROZA MIHAELA OANA 145 IUHAS ROXANA DENISA
126 GROZA FLORENTINA 146 JOLȚE LIGIA
127 GULER MADALINA IOANA 147 JUCA SERGIU GHEORGHE
128 HALASZ DENISA ALEXANDRA 148 JUNC MARIA ADRIANA
129 HANES ALEXANDRA IULIA 149 JURJU SONIA
130 HAZSO TAMAS 150 KASA ROBERT
131 HEREDEA AMALIA DENISA 151 KELEMEN DALMA INGRID
132 HEREDEA LIDIA 152 KLINCSE EDITKE
133 HIDIS ADINA FLORINA 153 KOVACS-LOX PETRA
134 HORGOS MAUR 154 KOVAGO ZOLTAN
135 HOTEA RALUCA 155 KUNDI ERIKA DELINKE
136 HOZSO TAMAS 156 LABAU LARISA IOANA
137 IABLONCIC IARCA 157 LABOU LARISA OANA
138 IANCU IONELA 158 LACZIKO ATTILA GYULA
139 IENCIU ALEXANDRA DENISA 159 LATA IOAN
140 ILEA GABRIELA 160 LAZA ALEXANDRA DORA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 17:00 ORA 17:00
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
161 LUCACIU MIHAELA 181 MEREUȚ DAN
162 LUNGU BORBALA 182 MERK ADRIANA
163 LUNGUY ANGELA 183 MERMEZE FLORENTINA ALINA
164 LUP MIRELA 184 MESESAN IOANA MARINA
165 MAINA ALESSIA CATTERINA 185 MICHI DANIEL
166 MAIOR ROXANA CRISTINA 186 MICULAICIUC SONIA
167 MALAN ROXANA MARIA 187 MIERLUT CAMELIA DENISA
168 MAN ROXANA 188 MIERLUȚ MARIA MARTINA
169 MANGRA ADELINA PATRICIA 189 MIHAI CĂLIN
170 MARC ROXANA AUGUSTINA 190 MIHES IULIA GABRIELA
171 MARCON ADRIAN HORATIU 191 MINECAN IONELA RAMONA
172 MARCUT GHEORGHE FLORIN 192 MOIGRADAN ANDREEA ALEXANDRA
173 MARINCAS DENISA MADALINA 193 MOTOSAN MARCELA FLORINA
174 MARIS GEORGIANA 194 MUDURA RALUCA
175 MARTIN DENISA 195 MUNKACSI DAVID
176 MATEAS IULIA 196 MUNTEAN DENISA
177 MATEI LUCICA FLORICA 197 MURESAN DAVID PETRU
178 MATEI BIANCA 198 MURESAN MARIANA CRISTINA
179 MATRAS IULIA 199 NAGY ANGELA BEATRIX
180 MELEG FERENC 200 NAGY BELA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 17:30 ORA 17:30
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
201 NEAG CSIZMAR ANDREEA DIANA 221 PELE TUDOR MANUEL
202 NECHITA VICTOR RĂZVAN 222 PENTIE DAIANA BIANCA
203 NECHITA ANDREI ALEXANDRU 223 PERT NELIA FLORINA
204 NEGREAN MONICA DIANA 224 PESTEAN ALEXANDRA DANINA
205 NEGRUȚ EMILIA BIANCA 225 PESTEAN CERASELA
206 NEMES JOZSEF 226 PETRILA LORENA MIHAELA
207 NISTOR ANDREEA IOANA 227 PETRUT IOANA
208 ORAS CAMELIA GEORGIANA 228 POCSAI SUSANA ECATERINA
209 OROS MIHAELA DOROTEA 229 PODHORA ȘTEFAN GABRIEL
210 OROSZ ANTHONYO MIODORO 230 POINAR LAVINIA ELENA
211 PALCEA ILEANA 231 POMOR HENRIETTA AFRODITA
212 PALUT LIGIA DAMARIS 232 PONCIAC ALEXANDRA DANIELA
213 PANTEA ANCA 233 PONTOȘ LAVINIA
214 PANTEA MIRCEA ALEXANDRU 234 POP ANAMARIA
215 PASC IOAN 235 POP RENATA IULIA
216 PASCA LARISA CLAUDIA 236 POP MARIANA
217 PASCA TANC BIANCA CLARA 237 POP DALIA GEORGIANA
218 PASCALAU CAMELIA ELENA 238 POPA MIRELA
219 PASCALAU DORINA 239 POPA ALICE
220 PATRUS FLORIN IOAN 240 POPA ROXANA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 18:00 ORA 18:00
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
241 POPESCU NICOLAE 261 ROXIN ALEXANDRU
242 POPESCU RALUCA 262 SABĂU SERGILIA AURA
243 POPUS FGORGETA FLORICA 263 SALA FLORICA MARINELA
244 POPUS GEORGETA 264 SALAGEAN GEORGETA MARIANA
245 POPUTA RADU MARIAN 265 SALAGEAN CAROLINA
246 PORTAN DANIELE MIHAELA 266 SALAGEAN VALERICA
247 PRADA DAMARIS 267 SALLAY BEATRIX
248 PUIE CLAUDIA LAURA 268 SANDOR GABRIELA
249 PUIE MARIA 269 ȘANDOR GHEORGHE
250 PURJEA MARIUS 270 SCROFAN IRINA DANIELA
251 PURJEA AMALIA CLAUDIA 271 SECAN ANISOARA STELA
252 PUSTA LORENA 272 SILAGHI ALEXANDRA GEORGIANA
253 RADAC MIHAELA  NICOLETA 273 SILAGHI ALUNITA
254 RADU CASANDRA 274 SIMIONAȘ LOREDANA ANDREA
255 RENCSIK ISTVAN KRISZTIAN 275 SIRB ALEXANDRA
256 RENCSIK ISTVAN KRISZTIAN 276 SOMOGYI FRUZSINA
257 RESTEA LAVINIA 277 SOMOGYI EMILIA ANCA
258 ROBU  CLAUDIA 278 STANA RADAC GIANINA
259 ROMAN SORINA MARIANA 279 STIUBE DANA MARGARETA
260 ROSU CRSTIAN NICOLAE 280 STROIA ANDREEA TEODORA
SALA 1 NOTA   prezent absent SALA 2 NOTA   prezent absent
ORA 18:30 ORA 18:30
Nr. NUME PRENUME Nr. NUME PRENUME
281 SULE CRISTINA REBECA 301 TOTOREAN CRISTINA RAMONA
282 SUTEU ANDREI 302 TRUTA SIMONA
283 SZATMARI ESZTER HAJNALKA 303 TUDOR ANDREEA CONSUELO
284 SZUCS TEODORA ADELINA 304 TURZAI SUSANA
285 TANYI TIBOR 305 UNGUR CASIAN
286 TARCE ANDRADA MARIA 306 URSADAN
287 TASEDAN IULIA 307 VAIDA ALINA
288 TESAN FELICIA FLORICA 308 VANDICI MARA NANETTE
289 TICARAT ANCA 309 VENTER ANDREEA LAVINIA
290 TIMIS ANDREEA 306 VENTER ALEXANDRU VASILE
291 TIRBAN MADALINA CRISTINA 307 VESE MARIANA ADRIANA
292 TIRITEU MADALINA 305 VICAS CRISTIAN IOAN
293 TIRLA ADRIANA FLORINA 304 VLAD LOREDANA
294 TISE ALINA 303 VIDICAN Florina
295 TOCA REBECA OANA
296 TODORAN NATALIA NICOLETA
297 TOMA ADINA RODICA
298 TOMA DINA
299 TOMESCU ALEXANDRA
300 TOMESCU GIANINA BIANCA

Test admitere program voluntariat

PERSOANELE  CARE DIN MOTIVE OBIECTIVE NU AU REUSIT SA SE PREZINTE LA TESTELE DE ADMITERE IN PROGRAMUL DE VOLUNTARIAT SE MAI POT INSCRIE LA TESTUL CARE VA AVEA LOC IN DATA DE 05.APR.2016 DE LA ORA 14.30 LA SEDIUL SAJ BIHOR ORADEA DIN STRADA SUCEVEI 24

Rezultate admitere test voluntariat

 TABEL REZULTATE VOLUNTARI

ORADEA

 

 

 

 

NR. CRT.

NUME SI PRENUME

PUNCTAJ

ADMIS/RESPINS

1

BANDICI SIMONA ELENA

10

ADMIS

2

BARBU EDINA

10

ADMIS

3

GAVRA GEORGE MIHAITA

10

ADMIS

4

LAZAR EUGENIA

10

ADMIS

5

MORICZ ILDIKO BOGLARKA

10

ADMIS

6

PINTEA ANIKO

10

ADMIS

7

ANDRONACHE BIANCA

9.5

ADMIS

8

BANDE ALEXANDRA

9.5

ADMIS

9

BODOG REBECA

9.5

ADMIS

10

BUCSA DANIELA

9.5

ADMIS

11

CIOCLUT ANDREEA LORENA

9.5

ADMIS

12

FASIE SIMONA

9.5

ADMIS

13

GAVRUTA TEODORA

9.5

ADMIS

14

HOTEA FLORINA LOREDANA

9.5

ADMIS

15

NARITA LAURA ELENA

9.5

ADMIS

16

PRECUP PERSIDA

9.5

ADMIS

17

SALAJAN OVIDIU ALEX

9.5

ADMIS

18

TATAR MICHAEL IOAN

9.5

ADMIS

19

TATARU VLAD DAN

9.5

ADMIS

20

TOLCER DINA TABITA

9.5

ADMIS

21

BAS DENISA GIULIANA

9

ADMIS

22

BLIDERAN FLAVIA

9

ADMIS

23

DANILA MANUELA CORNELIA

9

ADMIS

24

GIRBOAN IOANA ALEXANDRA

9

ADMIS

25

KUBIK MONIKA

9

ADMIS

26

MIHALACHE CORINA

9

ADMIS

27

MIHOC ANDREEA CRISTINA

9

ADMIS

28

PAINA ION

9

ADMIS

29

PAPP ALEXNDRU

9

ADMIS

30

PESTEAN ALEXANDRA

9

ADMIS

31

ANDRUS ANDRADA LARISA

8.5

ADMIS

32

BATESIU LIGIA

8.5

ADMIS

33

BOTA BIANCA

8.5

ADMIS

34

CHIRODEA AGNETA EMILIA

8.5

ADMIS

35

CHIS ROXANA

8.5

ADMIS

36

CIOCA BIANCA

8.5

ADMIS

37

DULUS DARIUS

8.5

ADMIS

38

MIEREA GABRIELA

8.5

ADMIS

39

MITREA ANDREEA CRISTINA

8.5

ADMIS

40

OROS IOANA MIRELA

8.5

ADMIS

41

POPA ANA MARIA

8.5

ADMIS

42

POPA DAMARIS GIANINA

8.5

ADMIS

43

SALAJAN IOAN ALIN

8.5

ADMIS

44

SANDOR OTILIA VICTORIA

8.5

ADMIS

45

SERFEZI SANDA

8.5

ADMIS

46

TUS RODICA MARIA

8.5

ADMIS

47

URSU ALEXABDRU

8.5

ADMIS

48

VIZITEU ALEXANDRA

8.5

ADMIS

49

AMARIE ADRIANA CRISTINA

8

ADMIS

50

BALAZS ISTVAN ZSOLT

8

ADMIS

51

BELE ANTONIA BEATRIX

8

ADMIS

52

BRAGYE ANA MARIA

8

ADMIS

53

BRONT ALEXANDRA

8

ADMIS

54

CUTUHAN ALEXANDRA

8

ADMIS

55

GLIGA BIANCA ALEXANDRA

8

ADMIS

56

JURCA CRINA NICOLETA

8

ADMIS

57

LAZAR MADALINA

8

ADMIS

58

MEHESZ GECZI TEREZIA NATALIA

8

ADMIS

59

MERCE ALEXANDRA

8

ADMIS

60

MIGNEA IULIANA FLORINA

8

ADMIS

61

MOLNAR KRISZTINA

8

ADMIS

62

OLAR MIHAELA SIMONA

8

ADMIS

63

PRODAN SIMONA

8

ADMIS

64

STANCIU OTILIA

8

ADMIS

65

STURZ REBECA FLORINA

8

ADMIS

66

URAM MARIAN ANDREI

8

ADMIS

67

BOGDAN TEODORA NICOLETA

7.5

ADMIS

68

BOTTYAN ANITA KINGA

7.5

ADMIS

69

CADAR GEORGIANA

7.5

ADMIS

70

CATONA RAMONA

7.5

ADMIS

71

CAVASDAN ANAMARIA SILVIA

7.5

ADMIS

72

CZIGLER NORBERT

7.5

ADMIS

73

LAZEA VIOLETA

7.5

ADMIS

74

PANICAN ANDRADA ANAMARIA

7.5

ADMIS

75

SZATMARY BUJOR ZOLTAN

7.5

ADMIS

76

TODORAN ALEXANDRA IOANA

7.5

ADMIS

77

ZAHA ANCA

7.5

ADMIS

78

PUSCAS FELICIA

7.5

ADMIS

79

ARDELEAN MARCELA CORNELIA

7

ADMIS

80

DELEANU LARISA

7

ADMIS

81

DEMIAN ANDRADA MARIA

7

ADMIS

82

FILIP FLORENTINA MADALINA

7

ADMIS

83

ILENI MARIA

7

ADMIS

84

LASCU ADELA

7

ADMIS

85

NAGHI TIMEA MONIKA

7

ADMIS

86

PANICAN ALEXANDRA IOANA

7

ADMIS

87

PATCAS ALEXANDRU

7

ADMIS

88

PIROSCA CSABA

7

ADMIS

89

SEICA ALEXANDRA

7

ADMIS

90

ANTAL BEATA NOEMI

6.5

ADMIS

91

BAKO ORSOLYA

6.5

ADMIS

92

BALOG CRISTINA MARIA

6.5

ADMIS

93

BARKOCZI DIANA

6.5

ADMIS

94

FLOREA MARIUS VLAD

6.5

ADMIS

95

GHERGUT MANUELA MARIA

6.5

ADMIS

96

MEZA ADINA

6.5

ADMIS

97

MIHUT ALEXANDRA

6.5

ADMIS

98

MORAR FLORINA IRINA

6.5

ADMIS

99

PELEA MADALINA IRINA

6.5

ADMIS

100

SZABO ZSOLT

6.5

ADMIS

101

TEREBENT NADINA

6.5

ADMIS

102

UIVAROSAN DALIDA

6.5

ADMIS

103

BALOG ANAMARIA

6

ADMIS

104

BALOTA RENATA

6

ADMIS

105

BARA ADRIANA CLAUDIA

6

ADMIS

106

BOANTA ANAMARIA

6

ADMIS

107

BOTO AMALIA REBECA

6

ADMIS

108

CHIS FLORINA TEODORA

6

ADMIS

109

CRISAN SORINA IOANA

6

ADMIS

110

JURCA ANDREEA CRISTINA

6

ADMIS

111

LERINTIU RAUL

6

ADMIS

112

RATZ IOAN MIHAI

6

ADMIS

113

SAITOS ANABELA

6

ADMIS

114

VAIDA DIANA

6

ADMIS

115

VARGA IASMINA IONELA

6

ADMIS

116

COVACI MIRELA ANDREEA

6

ADMIS

117

ILLES BEATRIX

8

ADMIS

118

BENDE ATTILA

5.5

RESPINS

119

BOCRA ROXANA MADALINA

5.5

RESPINS

120

BODI RAFAEL

5.5

RESPINS

121

BUD ROXANA

5.5

RESPINS

122

CARTIS CRISTINA

5.5

RESPINS

123

CIUCIOIU IOANA LAVINIA

5.5

RESPINS

124

COVACI MIRELA ANDREEA

5.5

RESPINS

125

FERCHE SORINA

5.5

RESPINS

126

KOVACS TIBOR ISTVAN

5.5

RESPINS

127

LUCAN ALEXANDRA IOANA

5.5

RESPINS

128

PANTEA DUMITRITA ANCA

5.5

RESPINS

129

PETRUS BETTINA

5.5

RESPINS

130

PUIE GEORGIANA

5.5

RESPINS

131

TAU LAURA IOANA

5.5

RESPINS

132

TINCAU IOANA

5.5

RESPINS

133

ZGIMBEA IOANA LOREDANA

5.5

RESPINS

134

HOLHOS FLORENTINA MIHAELA

5

RESPINS

135

BOITOS IOANA ANAMARIA

5

RESPINS

136

BROSTEAN ALEXANDRA IOANA

5

RESPINS

137

BUNGAU PETRA

5

RESPINS

138

DRAGOIU BIANCA

5

RESPINS

139

MARINCAS IOANA

5

RESPINS

140

PUSCAS NICOLAE

5

RESPINS

141

SALA GABRIELA VIORICA

5

RESPINS

142

SOMOGYI GYONGY

5

RESPINS

143

SZABO GRETA

5

RESPINS

144

BACIU ANDREEA CRISTINA

4.5

RESPINS

145

BARBOS PETRU

4.5

RESPINS

146

CHIS DENISA

4.5

RESPINS

147

DEMIAN FLORIN SEBASTIAN

4.5

RESPINS

148

EGRI EVELIN

4.5

RESPINS

149

IUHAS MADALINA

4.5

RESPINS

150

KISS GIORGIANA

4.5

RESPINS

151

KOVACS LILLA

4.5

RESPINS

152

SOLOMIE CLAUDIA

4.5

RESPINS

153

LASAC JARMILA

4

RESPINS

154

SZUCS ARPAD ATTILA

4

RESPINS

155

TOMA MARIA

4

RESPINS

156

SUCEVEANU CERASELA ILEANA

3

RESPINS

157

DEHELEAN OANA LAURA

2.5

RESPINS

158

PURCAR SIMONALIDIA

2.5

RESPINS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUBSTATIA ALESD

 

 

1

BOTAU SANDA

8

ADMIS

2

VARGA IOSIF

6

ADMIS

 

 

 

 

 

SUBSTATIA BEIUS

 

 

1

CIRCO CRISTIAN ALEXANDRU

7.5

ADMIS

2

BLAJ RAUL DANIEL

6.5

ADMIS

 

 

 

 

 

SUBSTATIA MARGHITA

 

 

1

TERNOVAN CRINA RODICA

9

ADMIS

 

 

 

 

 

SUBSTATIA SALONTA

 

 

1

POP OTILIA

5.5

RESPINS

 

 

 

 

 

SUBSTATIA STEI

 

 

1

SARBU ROBERTA

8

ADMIS

2

TOMSE COSMIN

7.5

ADMIS

3

CUNDURE LARISA

6.5

ADMIS